...Berme život s úsměvem, ať už je jaký je...:-)

Jeho smrt...

4. září 2008 v 15:35 |  Heath Ledger
Dne 22.1. 2008 zemřel. Bylo mu 28 let. Příčinou smrti je zřejmě předávkování prášky na spaní.
Ledgera nalezl v luxusním bytě na Manhattanu správce domu, který ho chtěl upozornit, že měl objednanou masáž. Nehybný herec podle CNN ležel nahý obličejem k zemi. Vedle se našly jakési pilulky.
Bytná se snažila Ledgera probrat a pak zavolala záchranku. Lékař dorazil a konstatoval smrt. Prozatím všechno nasvědčuje tomu, že se herec sám předávkoval prášky. Policie je ale opatrná a oficiálně nepotvrdila, že šlo o sebevraždu.
Jeho rodina v západoaustralském Perthu odmítla, že by se zabil. Byla to nešťastná náhoda, prohlásil hercův otec Kim Ledger. Už během noci se začaly u domu na Manhattanu objevovat květiny, pohlednice a svíčky, které tam umísťovali Ledgerovi fanoušci. Stejně tak se začaly objevovat u domu v jeho rodném Perthu.
Ani 24. ledna provedená pitva, neobjasnila jak přesně herec zemřel. Podle newyorského policejního šéfa potrvá ještě přibližně týden, než budou dokončeny toxikologické testy, které objasní způsob úmrtí. Podle nejnovějších oficiálních informací herec zemřel v důsledku dlouhotrvajícího fyzického vypětí na srdeční kolaps.
Pochován byl 1.2.2008 v rodném Perthu.
Ledger se v listopadu loňského roku rozešel se svou partnerkou rovněž herečkou Michelle Williamsovou, s kterou dva a půl roku žil a z jejichž vztahu vzešla nyní dvouletá dcera Matilda. Williamsová hrála Ledgerovu manželku v jednom z jeho nejúspěšnějších filmů, Zkrocené hoře, kde se s ním také seznámila. Za tuto roli byl nominován na Zlatý glóbus i na Oscara.
Podle deníku New York Times se Heath Ledger, v posledních měsících, v několika jeho rozhovorech, vyjádřil o nespokojenosti se svým životem. "Cítím, že jen mrhám časem, protože se stále opakuji," řekl New Yorskému deníku v listopadu.
Mrkněte na tento odkaz:
http://www.gorilla.cz/article/3719-heatha-ledgera-zabil-joker.html Zde jsou informace o smrti herce Heatha Ledgera.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama