...Berme život s úsměvem, ať už je jaký je...:-)

Telekineze...

6. května 2008 v 10:08 |  Paranormální jevy

Telekineze znamená,schopnost pohybovat věcmi silou vůle. Tuhle schopnost má každý z nás, ale je jen na vás jestli se ji naučíte používat v praxi. Funguje to asi takhle: Vy propojíte vaše energické pole s energickým polem toho předmětu a dočastně se stává vámi a pomocí mysli s ním mužete pohybovat. Někteří lidé mají některé takové schopnosti rozvinuty už od narození, ale někdo ba naopak po roce pilného cvičení dokáže pohnou třeba jen sirkou.
Co je to telekineze?
Telekineze je schopnost hýbat či posouvat věci na fyzické úrovni pouze silou vůle. Není to okultní záležitost. Schopnost telekineze má každý člověk, ale vlivem moderní společnosti jsme její výuku zanedbávali.

Co můžete dělat s telekinezí?
S telekinezí může hýbat předměty (např. časopisy), dále můžete ohýbat předměty (např. lžičky, tužky). Pokud jste pokročilejší můžete otevírat nebo zavírat okna, vypínat světla atd.

Důležité zásady:
1. Musíte věřit že telekineze je možná. Pokud tomu neuvěříte, nikdy se to nenaučíte.
2. Nesmíte to brát moc vážně. Musíte to brát jako odreagování, hru, nebo něco nepovinného.
3. Nesmíte na sebe být moc tvrdí. Například si dávat přehnané cíle (třeba že do 6 týdnů chcete
vidět první výsledky).
4. Musíte vydržet a nepřestat. Důležitá je trpělivost. (Pokud se ovšem první výsledky,
tím myslím točení PSI-wheelu, nedostaví do 7 měsíců, měli byste hledat, co děláte špatně).
5. Vaše záměry s telekinezí musí být pozitivní. Nesmíte toužit naučit se telekinezi jen proto,
že byste s ní chtěli vykrást banku, nebo na někoho vrhat nože.
6. Je velmi dobré mít rozvinutou imaginaci (více viz. Imaginace). Usnadní to pohybování
předměty a umožní to ovládat směr.
Známé fenomény
Jedna asi z nejznámějších a vědecky testovaných lidí z oblasti telekineze byla Nina Kulagina, ruská žena, která objevila své schopnosti, dovedla je využít a dále rozvíjet.
V roce 1970 konala své pokusy s telekinezí za přítomností parapsychologů G.Pratta a Ch.Ransom. Kulaginová během pokusů dokázala silou vůle pohybovat po stole rozházanými zápalkami, plechovkou, kyvadlem od hodin, cigaretovým pouzdrem, solničkou, vychýlit střelku kompasu apod. A to opakovaně! Některé z těchto pokusů byly zaznamenány na film.
Její experimenty s telekinezí nebyly jediné. Dokázala na neexponované filmy vtisknout značky a písmena pouze silou vůle a navíc přes stínění tvořené 20 mm gumy a 1,5 mm olova. Dále dokázala až na vzdálenost 1 metru působit termicky na okolní osoby, u kterých se na kůži objevily puchýřky a zčervenání.
K pohybování předmětů je potřeba značné koncentrace a vypětí. Během experimentů přesáhl její srdeční rytmus 240 tepů za minutu, zvyšoval se krevní tlak, který narušoval její EEG a docházelo k úbytku váhy.
Další kousky z tohoto oboru patří například ohýbání kovových předmětů. Tímto se proslavil izraelský senzibil Uri Geller, ačkoliv jsou v dnešní době spory, zda se jedná v tomto případě o trik, nebo schopnost. Nicméně, mnoho lidí toto umí předvést a spousta lidem se to podařilo jak na večerním představení, tak i u televizních obrazovek během živého vysílání.
Kvantová fyzika nyní pomalu objevuje něco, co naši předkové považovali za samozřejmé - schopnost měnit a přetvářet své okolí silou vůle. Ohýbání lžiček, posouvání předmětů či zastavení kyvadla hodin je názorný příklad, jaký potenciál se v každém z nás skrývá. Pokud se naučíme využívat svých schopností, pak zdolávání jakýchkoliv překážek by mělo být hračkou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sarka sarka | E-mail | 17. prosince 2012 v 1:11 | Reagovat

hm to je zajímaví,mě to totiž hodně zajímá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama